Цена: наскоро


Опис на производот

  • Полнач за на ѕид со вклучено упатство за брза и едноставна инсталација
  • Фиксен кабел за поврзување со тип 1 или тип 2 конектор, или излез на струја преку тип 2 конектор, обезбедувајќи можност за полнење на сите марки на EV.
  • Достапна е верзија за кабел од 3.7kW (16A) и 7.4kW (32A), што овозможува побрзо време на полнење на возилото за разлика од кабелот 10A кој се испорачува со возилото.
  • Стилскиот и компактен дизајн го прави совршен за вашиот дом или стан / паркинг на работа.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *